logo
10/08
09/08
08/08
07/08
06/08
2 ...

Митниця заявила про зникнення відео «замитнення» контрабандних сигарет у ПП «Малехів»

14-01-20201192

Митниця заявила про зникнення відео «замитнення» контрабандних сигарет у ПП «Малехів»
Фото: Корумпована митниця по-галицьки

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Львові, скерувало керівникові Галицької митниці Володимиру Цабаку листа з проханням надати відео з камер спостереження, але з’ясувалося, що цього відеозапису немає.

Про це Leopolis.news стало відомо із документів, копії яких є у розпорядженні видання.

Як відомо, ДБР розслідує факти переміщення контрабанди сигарет під виглядом цукерок. Володимир Цабак доручив надання відповіді слідчому працівникам митного поста «Малехів» - керівниці Роксолані Качинській та інспектору Кисельову, який оформляв сигарети на півмільйона євро. Працівники митного поста відповіли, що відео нема. Роксолана Качинська та інспектор Лецик «пояснили» слідчому, що підстав для проведення службового розслідування або перевірки «наразі немає», і що «замитнення» цигарок було здійснено з «дотриманням вимог чинного законодавства». З сьогоднішнього дня Роксолана Качинська терміново пішла на лікарняний.

У відповіді митників слідчим ДБР написано, що під час проведення митного оформлення автомобіля, який перевозив контрабандні сигарети, не було проведено додаткових форм контролю, а саме проведення митного огляду, фотографування вантажу, накладення митного забезпечення тощо.

Відправником товарів є АТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», а отримувачем – Nestle Romania SRL. Митні формальності проводив державний інспектор ВМО «Малехів» митного поста «Львів-північний» Кисельов В.В.  

На думку працівників ВМО «Малехів» митного поста «Львів-північний», митне оформлення товарів відбулося з дотриманням вимог нормативно-правових актів з питань митної справи. 

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року близько 9 години ранку в пункті пропуску «Дяково» Закарпатської митниці правоохоронними органами була затримана фура марки «Рено» номер МІ580ЕХ/МІ5ЗОУН (словацька реєстрація) з вантажем кондитерські вироби (вафлі), яка пройшла митне оформлення для експорту («замитнена») на МП «Малехів».

«Володимир Цабак в.о. начальника Галицька митниця Держмитслужби, «коронований» Головою Державна Митна Служба України Максимом Нефьодовим на посаду «царька» на західному кордоні ще не «просидівши» і два тижні на своєму «троні» попався на контрабанді великої партії цигарок без акцизних марок», – повідомляють у групі «Корумпована митниця по-галицьки».

Під час огляду цієї вантажної машини у бокових стінках напівпричіпу було виявлено тютюнові вироби (цигарки) марки «МІМ5К» без акцизних марок у кількості близько 300 ящиків! (150 000 сигарет). Очолює МП «Малехів» і водночас цигаркову контрабанду приплічник Володимира Цабака контрабандист Лецик Олег Петрович (був затриманий влітку 2018 року на хабарі за пропуск євроблях та вже в «Новій митниці» підозрюється ДБР у шахрайстві в особливо великих розмірах) разом з заступницею Роксоляною Качинською (донькою одіозного митника Руслана Ганця з МП «Грушів», який відповідає за збір «каси» для Цабака і доводить до білих бізнесменів «нові розцінки»)! З перевірених джерел відомо, що «Нову контрабанду» Володимир Цабак приїжджає контролювати особисто, перевіряючи як завантажуються фури на митні пости! Пройшло вже 2 тижні «роботи» «Нової митниці»! Результати «роботи» просто вражають!», – відзначають соцмережні активісти.

Leopolis.news