15/04
14/04
13/04
2 ...

Юнацька збірна України U-16 на Кубку Егейського моря поступилася Південній Кореї

17-01-2020 20:54412

Підопічні Сергія Нагорняка пропустили у свої ворота три м'ячі й нічим не змогли відповісти супернику.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Не так, як хотілося, розпочала міжнародний турнір «Кубок Егейського моря», що проходить у Туреччині, юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2004 року народження).

У першому турі групового раунду змагань підопічні Сергія Нагорняка поступилися одноліткам із Південної Кореї — 0:3. У першому таймі азійська збірна забила двічі. Причому Герета ще й відбив пенальті. Після перерви синьо-жовті спробували переломити хід зустрічі, але пропустили третій м'яч...

Міжнародний турнір «Кубок Егейського моря»

Україна (U-16) — Південна Корея (U-16) — 0:3 (0:2)

Голи: (18), (20), (65).

Україна (U-16): Герета, Слюбик, Русяк (Коренков, 46), Кітела, Славов, Мельничук (Матвіїв, 46), Федор (Добрянський, 55), Варфоломєєв (Ситников, 46), Ярмолюк (Луфаренко, 65), Сологуб (Вирич, 46), Почапський (Тимошенко, 55).

Свій наступний матч на турнірі синьо-жовті зіграють 17 січня проти команди Албанії.