Василь Лозинський провів зустріч з очільниками ОТГ

http://leopolis.news/post/14748/vasyl-lozynskyy-proviv-zustrich-z-ochilnykamy-otg

21/01/2020

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський порушив питання співфінансування видатків внаслідок відсутності у бюджетах громад вільних коштів, а також наголосив на важливості спільно окреслити завдання та напрацювати механізми для подальшої реалізації проектів. 

«Грамотне використання коштів залежить, перш за все, від збалансування місцевих бюджетів – це головне завдання на місцях», - наголосив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

Під час наради також порушили питання детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також дотримання контролю за здійсненням діяльності на об’єктах АЗС щодо торгівлі пальним та інших видів діяльності тощо.

Акцентували увагу й на готовності закладів охорони здоров’я вторинного рівня до укладання угод з НСЗУ та переходу на нову модель фінансування.

Т.в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк наголосила на важливості підтримки культури у громадах, зокрема, бібліотек, гуртків, музичних шкіл, тощо, що дозволять формувати новий культурний простір.

Окрім того, під час наради порушили питання ремонту та будівництва доріг, а також перевезення пільгових категорій громадян, які мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті.

Під час спілкування із заступниками, голови ОТГ розповіли про стан справ у своїх громадах і висловили пропозиції та ідеї щодо подальшого розвитку територіальних громад.

Leopolis.news