logo
03/07
02/07
01/07
30/06
2 ...

Довганик про звільнення Кузика: Я вважаю це рішення правильним

03-02-2020727

Довганик про звільнення Кузика: Я вважаю це рішення правильним
Фото: zaxid.net

Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик вважає, що рішення директора Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Олега Кузика піти з посади є правильним.

Про це Зоряна Довганик розповіла у коментарі Leopolis.news.

«Керівник навчального закладу написав заяву на звільнення за згодою сторін. Управління його погодило, ми видали наказ і на сьогоднішній день він вже не працює на посаді. Я вважаю це рішення абсолютно правильним, оскільки упродовж останніх років ми не бачили прогресу в закладі позашкільної освіти. Окрім того, до пана Кузика, як до керівника, було дуже багато зауважень і щороку він притягався до дисциплінарної відповідальності у вигляді оголошення догани за невиконання своїх посадових обов’язків», – пояснила Зоряна Довганик.

Нагадаємо, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Олег Кузик написав заяву на звільнення. Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook», додавши відповідну заяву. Олег Кузик у самій заяві пояснив своє рішення так: «У зв'язку з нерозумінням управлінськиїх методів керівників освітою м. Львова...».

Леся БУРБАН, Leopolis.news