logo
24/02
21/02
19/02
18/02
2 ...

На Львівщині створять штаб для оперативного реагування на можливе поширення коронавірусу

11-02-2020195

На Львівщині створять штаб для оперативного реагування на можливе поширення коронавірусу
Фото: LB.ua

У січні 2020 року на Львівщині було госпіталізовано двох пацієнтів із підозрою на коронавірус, однак ці діагнози не підтвердились.

 

Про це розповів т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Васько під час сесії Львівської облради, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Андрій Васько розповів, що у всіх закладах охорони здоров’я є запаси ліків для надавання необхідної медичної допомоги і є можливість збільшити кількість місць для пацієнтів. Водночас наразі не було потреби говорити про загрозу поширення вірусу. За словами чиновника, у інфекційній лікарні є спеціальні відділення із боксів. Таких ізольованих боксів є 10. У випадку необхідності не потрібно буде будувати нові лікарні, а буде перепрофільовано одне із відділень лікарні.

Також він розповів, що найближчим часом буде затверджений обласний штаб для оперативного реагування.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима розповів, що у приватних розмовах медики кажуть, що вони не впевнені, що готові до лікування коронавірусу на Львівщині і «будуть лише молитися Богу, щоб врятував їх» у випадку поширення вірусу на Львівщині.

Леся БУРБАН, Leopolis.news