logo
23/02
21/02
20/02
19/02
2 ...

Львів’янам зменшили вартість тепла та гарячої води

12-02-20201660

Львів’янам зменшили вартість тепла та гарячої води
Фото: ілюстративне

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води.

 

 

Таке рішення члени виконкому підтримали під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Цим рішенням ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» доручили зменшити суми у платівках львів’ян за тепло.

«У зв’язку зі зміною ціни природного газу упродовж 2019-2020 року, в опалювальний період ціна газу зменшилась на 22%, пропонуємо ухвалити це рішення. Пропонуємо нашим підприємствам «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» провести зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам категорії «населення» за період січня 2020 року і відповідні зміни відобразити у платіжках», – пояснила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Департаменту житлового господарства та інфраструктури у встановленому порядку на підставі розрахунків, отриманих від «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго», доручили подати пропозиції до міського бюджету Львова щодо передбачення коштів на компенсацію суми збитків львівським комунальним теплопостачальним підприємствам у зв’язку з проведенням зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам за січень 2020 року.

Леся БУРБАН, Leopolis.news