logo
07/07
06/07
05/07
04/07
2 ...

Львівська міськрада не підтримала введення посад омбудсменів

13-02-2020973

Львівська міськрада не підтримала введення посад омбудсменів

Депутати Львівської міської ради не підтримали введення посад бізнес-омбудсмена та омбудсмена з прав людей з інвалідністю.

 

Рішення підтримали лише 32 депутати, інформує пресслужба ЛМР.

Як підкреслив міський голова, людина на посаді бізнес-омбудсмена мала сприяти залученню інвестицій, створенню нових робочих місць та підприємств, а отже — й наповненню міського бюджету, а омбудсмен з прав людей з інвалідністю — координувати роботу в місті з цією категорією населення.

На посаду бізнес-омбудсмена пропонували Сергія Кіраля, який раніше очолював управління зовнішньоекономічних відносин міськради та був депутатом Верховної Ради. Натомість питання щодо того, хто мав посісти другу посаду, було відкрите до обговорень із громадськістю.

«Сергій Кіраль має фах, здібності і таланти. Шкода, але ми в місті не маємо своєї Торгово-промислової палати. Тому велику частину функцій бере на себе Вікторія Довжик, яка працює з бізнесом, і Сергій Кіраль, який добре знає міжнародний блок. Думаю, що разом ми повинні робити все, щоб приходили нові інвестиції і створювались нові робочі місця. Щодо другої посади планували опитувати людей, бо є кілька кандидатур, але я ще не визначився. Потрібна людина, яка розуміє біль людей з інвалідністю, яка знає біль людей, котрі пройшли війну. Це має бути унікальна людина, з великими талантами та здібностями», — прокоментував міський голова.

Leopolis.news