logo
10/07
09/07
08/07
2 ...

«Кредобанк» знижує ставки за іпотечними кредитами

14-02-2020938

«Кредобанк» знижує ставки за іпотечними кредитами
Фото: ілюстративне

«Кредобанк» удруге за останні три  місяці знижує відсоткові ставки за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб та рефінансування кредитів під заставу нерухомості. 

Про це повідомляє пресслужба фінансової установи.

Відтепер у банку можна отримати іпотечний кредит або рефінансувати кредит під заставу нерухомості за ставкою від 14% річних, що є однією з найвигідніших пропозицій на ринку України.

Іпотечний кредит за фіксованою ставкою від 14% річних на перші 3 роки кредитування можна отримати на придбання житла на вторинному ринку за умови участі власними коштами від 40% вартості об’єкта кредитування. У разі участі власними коштами від 20% до 39% відсоткова ставка на перші 3 роки кредитування становитиме від 15% річних.

При купівлі нерухомості на первинному ринку відсоткова ставка на перші 3 роки кредиту становитиме від 15% річних при участі власними коштами від 40% та від 16% річних при участі власними коштами від 20% до 39% вартості об’єкта, який купують.

Після перших трьох років кредитування за іпотечним кредитом діє змінна відсоткова ставка, яку розраховують з маржею банку на базі UIRD3M – індикативної ставки Українського індексу ставок за 3-місячними депозитами фізичних осіб, що її публікують щоденно на офіційному сайті Національного банку України. Термін кредитування – до 20 років.

Leopolis.news