logo
26/02
25/02
24/02
23/02
22/02
21/02
19/02
2 ...

У Львові на стінах будинків з’являться графіті та мозаїки про відомих містян і події

14-02-2020 11:561931

У Львові на стінах будинків з’являться графіті та мозаїки про відомих містян і події
Фото: ілюстративне

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про популяризацію відомих постатей та знакових історичних подій у просторі Львова.

Таке рішення члени виконавчого комітету ЛМР підтримали під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Цим рішенням члени виконкому доручили управлінню  культури подати управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування і районним адміністраціям  перелік імен відомих постатей Львова та знакових історичних подій для можливості  розміщення творів  мистецтва  (стінопису, мозаїки, вітражу, графіті, скульптури тощо) на фасадах новобудов, наявних будівлях.

Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування та управлінню  охорони історичного середовища при погодженні паспорта опорядження фасаду доручили враховувати можливість розміщення творів мистецтва (стінопису, мозаїки, вітражу, графіті,  скульптури тощо) на фасадах об’єктів будівництва.

Фінансування заходів, пов’язаних з розміщенням творів мистецтва (стінопису, мозаїки, вітражу, графіті, скульптури тощо) на фасадах наявних будівель у районах Львова, здійснюватимуть за кошти, передбачені в міському бюджеті на реалізацію заходів Програми «Львів 2020: Фокус на культуру» в рамках проєкту «Генії з мікрорайонів: шість районів, шість муралів, шість особистостей».

Леся БУРБАН, Leopolis.news