logo
22/02
20/02
19/02
2 ...

СБУ на Львівщині завадила спробі нелегального ввезення в Україну боєприпасів (ФОТО)

14-02-2020220

СБУ на Львівщині завадила спробі нелегального ввезення в Україну боєприпасів (ФОТО)
Фото: СБУ у Львівській області

Служба безпеки України блокувала ввезення на територію держави боєприпасів та вибухових речовин через митний пост «Рава-Руська».

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що громадянин України намагався переправити товар через державний кордон. У зоні митного контролю правоохоронці зупинили авто зловмисника. Під час огляду у конструктивних порожнинах автомобіля виявлено предмети, що ззовні схожі на боєприпаси до вогнепальної нарізної зброї. Продукцію транспортували з приховуванням від митного контролю без відповідних дозвільних документів та без сплати передбачених чинним законодавством митних платежів і зборів.

За оперативними даними, зловмисник спільно з групою, наразі невстановлених осіб, налагодили контрабандне переміщення зброї та боєприпасів.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності, та вирішується питання про реєстрацію кримінального провадження за ст. 201 (контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю вибухових речовин, зброї або боєприпасів, частин вогнепальної нарізної зброї) Кримінального кодексу України.

Leopolis.news