logo
03/04
02/04
01/04
31/03
30/03
29/03
2 ...

Бірюков вибачився за «ублюдків» на адресу військових

17-02-2020606

Бірюков вибачився за «ублюдків» на адресу військових
Фото: УНІАН

Колишній радник п'ятого президента Петра Порошенка Юрій Бірюков вибачився за свій пост у соцмережі, де він назвав «ублюдками» військових, які голосували за Володимира Зеленського на виборах глави держави.

 

Про це Бірюков наприсав у Facebook.

«Можна ховати голову в пісок, чекаючи закінчення хайпу. Можна писати всякі заумності про контекст. Можна знаходити пояснення. А можна просто написати про те, що зробив дурість на емоціях, не вважаючи свої власні думки істиною в останній інстанції. Психанув, допустив дурість. Реально сам відчув дискомфорт практично відразу ж. Приношу щирі вибачення щодо власної дурості в суботньому пості», – написав Бірюков.

Як повідомляли, 16 лютого радник колишнього президента Юрій Бірюков написав в Facebook пост, в якому побажав «кожному ублюдку зі складу ЗСУ, які навесні минулого року проголосували за Зеленського, вічно бути в спільному патрулюванні з сепарами».

Після цього голова партії «Слуга народу», заступник голови однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко запропонував посилити відповідальність за образу військовослужбовців.

Leopolis.news