logo
02/04
27/03
20/03
19/03
18/03
17/03
16/03
14/03
13/03
2 ...

У Трускавці на благодійному волейбольному турнірі збирали гроші для хворих дітей

17-02-2020636

У Трускавці на благодійному волейбольному турнірі збирали гроші для хворих дітей
Фото: Leopolis.news

У Трускавці в спортивному комплексі «Карпати» завершився  двадцятий поспіль благодійний волейбольний турнір. На цьогорічному збирали кошти для дітей із Самбора, Старосамбірщини, Турківщини та Сколівщини, які потребують оперативного медичного втручання.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

В результаті під час волейбольного турніру зібрали понад 25 тисяч гривень. Цю суму порівну розділили між дітьми, які потребують невідкладного лікування. Серед таких і дві дівчинки. Одна з них із Самбора, яка готується до чергової операції, а друга із с. П’ятниця Старосамбірського району.

Кошти передані батькам, яких спеціально запросили до Трускавця на волейбольний турнір. Зазначалось, що справжня доброта, коли милосердям в житті допомагаєш іншим, комусь своїми вчинками даруєш радість.  

Нагадаємо, що черговий раз таке змагання серед любителів м’яча над сіткою організував Благодійний фонд Андрія Лопушанського. В турнірі взяли участь команди з Києва, Івано-Франківська, Трускавця та Турківщини. Вітав волейболістів ветеран визвольних змагань, член Дрогобицької станиці братства ОУН-УПА Володимир Мацюрак. 

Цікаво, що за команду Трускавця виступав організатор турніру Андрій Лопушанський, а Івано-Франківська – екснародний депутат, голова Європейської партії Микола Катеринчук. Переможці нагороджені кубками.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news