logo
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

Львівська ОДА закликала мешканців припинити інформаційну лихоманку навколо прибуття українців з Китаю

19-02-20202269

Львівська ОДА закликала мешканців припинити інформаційну лихоманку навколо прибуття українців з Китаю

Львівська обласна державна адміністрація не має жодної офіційної інформації про розміщення на території області людей, яких евакуйовують із Китаю.

 

Про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

За словами Івана Собка, наразі ЛОДА отримала лише доручення підготувати аеропорт для прийому борта з Китаю.

Чиновник наголосив, що ЛОДА виконує наказ МОЗу, де одним із пунктів є вжиття вичерпних заходів щодо протидії поширення вірусу у області.

На виконання цього пункту творено тимчасову комісію при діючій комісії з надзвичайних ситуацій. Одним із рішень комісії від 12 лютого було заслуховування звітів профільного департаменту та напрацювання заходів безпеки у випадку виявлення вірусу на території області.

Департамент напрацював план дій і його затвердила комісія. Згідно з цим планом деякі медичні установи переведені в стан посиленої готовності. Також одним із пунктів є внесення двох медустанов до таких, на базі яких будуть проведені симуляційні навчання для медиків та рятувальників – обласна інфекційна лікарня та госпіталь у Винниках.

«Нам нема чого приховувати, нема ніяких інформацій, крім тих, що на сайті ОДА. Нема жодної інформації про те, що у винниківському госпіталі будуть на карантині здорові українці, яких привезуть з Китаю», - запевнив Іван Собко.

Він закликав людей припинити цю інформаційну лихоманку і використовувати лише офіційну інформацію.

 «Я не можу назвати жодну область чи місто, бо це може бути лише моїм особистим судженням. У своїй роботі я використовую лише ту інформацію, якою ми володіємо. Чіткого міста чи місця нам не називають. Точно знаємо, що маємо бути готові до прийняття літака і ми готові. Що ж стосується місця перебування пасажирів літака, то Львівська область не розглядається», - сказав Іван Собко.

Т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько додав, що для розміщення карантинних пацієнтів визначена лікарня має бути звільнена від персоналу та пацієнтів, а працівники можуть працювати лише у спеціальних засобах.

Леся БУРБАН, Leopolis.news