logo
27/03
26/03
25/03
24/03
23/03
22/03
19/03
2 ...

Вийшов новий трейлер комедії «Побачення у Вегасі»

20-02-2020893

Вийшов новий трейлер комедії «Побачення у Вегасі»

Дистриб’ютор фільму, компанія «Вольга Україна», опублікувала новий трейлер майбутнього фільму, а також характер-постери героїв.

Головні ролі у фільм виконали Нікіта Бичков-Андрієвський, Марина Д’яконенко, Оля Полякова, Володимир Остапчук, Вова зі Львова і Михайло Кукуюк. Компанію їм склали білоруський гуморист Вадим Галигін і голлівудська зірка, номінант премії «Оскар» Ерік Робертс. Характер-постери з цими виконавцями були оприлюднені дистриб’ютором фільму разом із релізом повноцінного трейлера стрічки.

«Сподіваюся, це буде фільм, який потрясе… ваші животи. Від сміху! Дуже в це вірю, тому що, як справжня кінозірка, я весь сценарій не читала і фільм повністю не бачила. Але трейлер мені дуже сподобався. Я там красива, а це вже половина успіху!», – каже Оля Полякова, виконавиця ролі боса головного героя.

«Це справді масштабне українсько-американське кіно, у якому є все – і стосунки, і гумор, і класна картинка. Я отримав величезне задоволення від зйомок і багато досвіду, враховуючи, що це перша моя роль у великому кіно. Але я вже маю пропозицію в наступному році зіграти головну роль у новому фільмі, і з нетерпінням на це чекаю. А поки що – до зустрічі на прем’єрі 5 березня!», – говорить Володимир Остапчук, виконавець ролі командира літака.

Романтична комедія «Побачення у Вегасі» розповість про поїздку рекламних менеджерів-конкурентів Артема (Нікіта Бичков-Андрієвський) і Оксани (Марина Д’яконенко) до Лас-Вегаса, де вони мають переконати важливого клієнта підписати контракт. Але після невдалої спроби Артема завадити планам Оксани політ до Лас-Вегаса перетворюється на road trip через усю Америку, де героям доведеться пережити допити, подорожі автостопом, блукання пустелями Невади і переслідування поліцією. Хто ж переможе і підпише контракт із клієнтом – харизматичний Артем чи відповідальна Оксана?

Комедія виходить в український прокат 5 березня 2020 року.

Leopolis.news