logo
08/07
07/07
2 ...

«Де ваша віра, мораль?!»: Комаровський закликав українців припинити істерику через евакуацію з Китаю (ВІДЕО)

20-02-2020855

«Де ваша віра, мораль?!»: Комаровський закликав українців припинити істерику через евакуацію з Китаю (ВІДЕО)

Відомий український лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський закликав українців, які виступають проти прибуття в їхні регіони евакуйованих з Китаю, припинити істерику.

Про це він закликав у своєму відеозверненні.

«Як вам не соромно, що  ви витворяєте?! Тому щиро закликаю: припиніть цю паніку, яка взагалі не гідна цивілізації», ­- закликав Комаровський.

«Наберться будь ласка хоч трохи розуму, візьміть себе в руки, займіться своїми дітьми», - додав він.

Також лікар Комаровський написав звернення на своїй сторінці у Facebook.

«Не вакцинувати дітей – не боїмося. Жерти базарні консерви та вмирати від ботулізму – не боїмося (навіть знаючи, що сироватки немає). Ковтати при будь-якому чиху антибіотики – не боїмося. Ремені безпеки – для слабаків. Сурогатний алкоголь – наше все. Любов і повага до медпрацівників – зашкалюють. Валідол – від інфаркту, пустирник від депресії, вітаміни для імунітету, гомеопатія – від усього. Грипу, правцю, кору, туберкульозу, сифілісу, кашлюку і т. д. і т. п. не боїмося», - наголосив Коморовський.

Але, за його словами, наших абсолютно здорових співвітчизників, які волею долі опинилися там, де з 1,4 млрд людей захворіло 75 тис., готові спалити, під крики про те, що Україна єдина.

«Тобто коли з 40 млн хворіє на кір 150 тис., ми продовжуємо купувати та продавати довідки про щеплення – це ми не боїмося...», - обурився доктор.

Нагадаємо, евакуйованих з Китаю українців поселять на карантин у санаторії на Полтавщині.

У зв’язку із цим на Полтавщині спалахнула паніка і сутички, силовики стягують бронетехніку.

Щодо останніх подій о. Юстин Бойко зазначив, що ті, хто вийшли на протести проти привезення українців на карантин, вчинили тяжкий гріх.

Також у Православній церкві України закликали українців проявити милосердя та терпимість у зв’язку з напруженою атмосферою через евакуацію громадян України та іноземців з охопленого коронавірусом китайського міста Ухань.

Leopolis.news