logo
08/07
07/07
2 ...

У Львові попрощалися з десантником, який загинув на Донбасі 5 років тому (ФОТО)

20-02-2020912

У Львові попрощалися з десантником, який загинув на Донбасі 5 років тому (ФОТО)
Фото: ЛОДА

Особовий  склад 80-ої окремої десантно-штурмової бригади на плацу військової частини попрощався з бойовим товаришем, солдатом Михайлом Турчином. Віддати останню шану загиблому захиснику прибули  ветерани АТО, представники духовенства та влади.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Участь у прощанні взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, який висловив співчуття рідним та товаришам Героя, а також наголосив на тому, що подвиги українських військових пам'ятатимуть завжди.

Сержант у відставці Ігор Бездух розповів про деталі бою, де загинув його побратим.

«У той день  ми потрапили у ворожу засідку, яку сепаратисти влаштували неподалік села Цвітні Піски. Мій БТР рухався попереду, а Михайлів - йшов позаду, його машину підбили, екіпаж загинув. І сьогодні я нарешті відчув велике полегшення від того, що Михайло знайде вічний спокій на  своїй малій  батьківщині», - наголосив Ігор Бездух.

Тоді, тіло солдата Михайла Турчина упізнати не вдалося. Експертиза результатів ДНК була завершена лише нещодавно. Багато зусиль до цієї роботи доклали представники відділу пошукової групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, офіцери десантно-штурмової бригади.  

Військові капелани відправили панахиду, а десантники під звуки військового оркестру попрощалися зі бойовим товаришем. 

Leopolis.news