logo
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

13 українців із потяга «Київ-Москва» відправили на карантин – ДПСУ

21-02-20201692

13 українців із потяга «Київ-Москва» відправили на карантин – ДПСУ

Державна прикордонна служба України розповіла про ситуацію із громадянкою Китаю (пасажиркою поїзда «Київ-Москва»), яку у Брянську залишили на карантин.

 

Як інформує ДПСУ, громадянка Китаю дійсно прямувала в Росію цим потягом та перетнула український кордон 20 лютого.

«Під час прикордонного оформлення та спілкування з нею прикордонники Сумського загону повідомили її про обмеження щодо пропуску громадян Китаю суміжною стороною, однак жінка вирішила продовжити свою поїздку. Крім того, військовослужбовці цікавилися станом її здоров’я, на що отримали відповідь у відсутності його погіршення. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала. Додамо, що іноземка днями прибула в Україну з Мінська літаком і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав», – йдеться у повідомленні.

Від російської сторони наразі відомо, що громадянка КНР повертатись на територію України не буде у зв'язку з тим, що вона розміщена та перебуває в одному з медзакладів.

Крім того, за наявною інформацією вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, знаходиться в обсервації, проте не відомо, де саме.

Зазначимо, що у вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебували ще 21 особа. З яких 13 громадян України, в тому числі 2 провідники, 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади.

Зараз Державна прикордонна служба спільно з МЗС, МОЗ та Міністерством інфраструктури проводиться вся необхідна робота, аби встановити всі деталі цієї ситуації, осіб, які знаходилися у вагоні та де вони зараз перебувають.

Leopolis.news