logo
30/03
29/03
2 ...

Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку через евакуацію українців з Китаю

22-02-20201060

Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку через евакуацію українців з Китаю
Фото: pravda.com.ua

Президент Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля у зв’язку з ситуацією, що виникла в області через повернення українців з Китаю.

Про це повідомила пресслужба президента.

«У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням», – написано у повідомленні.

Як відомо, 18 і 19 лютого на в’їзді до санаторію «Медобори», що неподалік від Тернополя, мешканці провели молебень проти розміщення у санаторії евакуйованих з Китаю українців.

Нагадаємо, 20 лютого 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з Уханя, поселили на 14-денну обсервацію у медичному центрі «Нові Санжари» на Полтавщині. Місцеві мешканці, дізнавшись, що евакуйованих із Китаю українців та іноземців повезуть у Нові Санжари, ще з вечора 19 лютого влаштували мітинг, а вранці 20 лютого перекрили дорогу і вступили у сутичку з поліцейськими. Правоохоронцям довелося відтісняти протестувальників, щоб завезти евакуйованих у медичний центр. У сутичках з протестувальниками постраждали 9 поліцейських.

Правоохоронці відкрили 5 кримінальних проваджень стосовно подій у Нових Санжарах.

Leopolis.news