logo
30/03
29/03
28/03
27/03
26/03
25/03
2 ...

Гончарук зустрічався із Тігіпком, бо «уряду потрібне підсилення»

26-02-2020830

Гончарук зустрічався із Тігіпком, бо «уряду потрібне підсилення»

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук підтвердив, що мав зустріч із бізнесменом та урядовцем часів Януковича Сергієм Тігіпком.

Про це він сказав на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

«Пана Сергія Тігіпка я дійсно бачив, я з ним зустрічався, як і з багатьма іншими. За остнній місяць я подивився близько 20 осіб. Нам дійсно потрібно підсилення радниками, можливо, на якусь посаду в уряді, людьми, які дуже добре розуміють, що таке промисловість... Але наразі коментувати нема чого», – сказав Гончарук.

Зазначимо, що раніше президент Володимир Зеленський підтвердив, що зустрічався з колишнім віцепрем'єром Сергієм Тігіпком.

Зокрема Зеленський у коментарі «Радіо Свобода» сказав: «Я, дійсно, з багатьма людьми зараз веду співбесіди… І з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда».

За даними «Української правди», Володимир Зеленський розглядає кандидатуру Сергія Тігіпка на пост прем'єр-міністра або віцепрем’єра.

Сергій Тігіпко – народний депутат III, IV та VII скликань. Кандидат у президенти України 2010. З 17 березня 2012 був заступником голови Партії регіонів.

За президентства Віктора Януковича був віце-прем'єром та міністром соціальної політики.

Leopolis.news