13/04
2 ...

«Галичанка» перемогла «Карпати» та «Реал»

11-03-2020 15:561699

Львівська «Галичанка» стала переможцем стартового тура другого етапу чемпіонату України  з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2019/2020, який 6-8 березня приймав Ужгород.

Про це повідомляє пресслужба «Галичанки».

Змагалася трійка найкращих команд (група А), яка визначилася за результатами першого етапу чемпіонату: чинний чемпіон Суперліги – львівська «Галичанка», віцечемпіон – ужгородські «Карпати» та миколаївський «Реал». Як і очікувалося, боротьба була напруженою та завзятою, однак у підсумку перемогу вирвали львів’янки.

Спочатку, 6 березня, «Галичанка» перемогла ужгородські «Карпати» з різницею у вісім м’ячів – 35:27 (14:12).

Відтак, 8 березня, здолала й миколаївський «Реал» – 26:22 (14:14).

Одна перемога в активі миколаївських гандболісток, вони подужали господарок: «Карпати» – «Реал» – 28:31 (16:17).

Поточна турнірна таблиця (група А):

«Галичанка» Львів – 42 оч.

«Реал» Миколаїв – 29 оч.

«Карпати» Ужгород – 25 оч.

Наступний 12-й тур відбудеться 10-12 квітня у Миколаєві.  А останній 13-й тур прийматиме Львів 24-26 квітня. «Галичанка» має усі шанси завершити чемпіонат без фінальних ігор плей-офф, ба більше, львів'янки можуть достроково оформити чемпіонство. Адже, як відомо, якщо після закінчення 13 турів (26-ти ігор) різниця в очках між командами, що зайняли перше і друге місця, складе  більш як 5 очок, то переможець отримає «золото» без фінальної серії ігор «плей-офф». Отож, для дострокового оформлення чемпіонства львівським гандболісткам залишилося здобути лише одне очко.