logo
30/09
29/09
28/09
27/09
2 ...

Головному тюремнику Львівщини повідомили про підозру

20-03-2020 17:004521

Головному тюремнику Львівщини повідомили про підозру
Фото: Варіанти

Викритому на хабарі керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю повідомлено про підозру.

Як повідомляє НАБУ, підозру за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди) Дзюдзю оголошено 19 березня.

«Слідство має докази, що посадовець вимагав і щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду. Йшлося про те, що натомість Західне міжрегіональне управління не перевірятиме дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та не здійснюватиме заходи контролю господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань. Його було викрито «на гарячому» в результаті спільної операції* НАБУ, СБУ та САП  11 березня 2020 року», – йдеться у повідомленні НАБУ.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із січня 2020 року.

Нагадаємо, у підпорядкуванні Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України  перебувають 27 виправних закладів на території Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей.

Раніше повідомлялось, що у Мін’юсті затримали керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Михайла Дзюдзя, який у свій останній робочий день взяв хабар з підлеглого.