logo
30/09
29/09
28/09
27/09
2 ...

COVID-19 в Україні : Аваков анонсував ще жорсткіші обмеження та хоче «повного карантину»

21-03-2020 14:491516

COVID-19 в Україні : Аваков анонсував ще жорсткіші обмеження та хоче «повного карантину»
Фото: УНІАН

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що найближчими днями обмежувальні заходи у зв'язку з коронавірусом COVID-19 стануть значно жорсткішими, а також наголосив, що наполягає на введенні «тотального карантину».

Про це Аваков написав на своїй сторінці у Facebook

«У країні вже введені обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткішими найближчими днями – це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити!», – написав Аваков.

«Потрібно виграти час, щоб зараз не піддавалися хворобі якомога більше українців. Кожен день не позамежної напруги нашої перехідної, кульгаючої медичної системи – важливий!

І тому – тотальний повний карантин – моя позиція, про яку хочу просити кожного з вас і буду наполягати на ньому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади.

На даний момент у країні мають працювати тільки критично необхідні суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності!

Підприємства критичної промислової інфраструктури – інші повинні бути закриті, і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок – на карантині! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!

Повинна бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій і установ та здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання.

Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності – це повинно стати жорстким правилом у найближчі дні! Заради тисяч і тисяч життів!

Уряд, президентський штаб готує такі варіанти для вирішення. Моя позиція зробити це якомога раніше», – написав Аваков.

Міністр зазначив, що «зараз немає» жорсткого обмеження на переміщення громадян і штрафів за порушення цього обмеження.

Однак він попросив керівників компаній і підприємств, які не є критично важливими, перевести працівників на віддалений режим роботи і режим карантину.

«Громадським транспортом зараз повинні користуватися медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів і співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення. Решта – не виходити з дому!», – наголосив Аваков.

Пізніше глава МВС додав до свого посту коментар про те, що з неділі «Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів».

Нагадаємо, на Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію з'явилось ще дев’ять пацієнтів. Станом на зараз в області COVID-19 підозрюють у 52 осіб.

Leopolis.news