logo
10/07
08/07
07/07
06/07
03/07
02/07
2 ...

Віктор Винник і МЕРІ представляють новий альбом «Снайпери-Амури»

22-03-2020864

Віктор Винник і МЕРІ представляють новий альбом «Снайпери-Амури»
Фото: організаторів

З часу виходу попереднього альбому Віктора Винника і МЕРІ «Я z України» минуло чотири роки. Музиканти давно заявляли, що триває робота над п’ятою платівкою, однак точний час релізу не вказували. І ось нарешті стало відомо, що ювілейний п’ятий альбом Віктора Винника і МЕРІ «Снайпери-Амури» побачить світ цієї весни, а саме 20 березня.

 

Як вже було зазначено, альбом має назву «Снайпери-Амури» й складається з тринадцяти пісень і одного ремікса. Серед них – дві дуетні композиції: «Кордон» спільно з Василем Вірастюком і Олександром Усиком та «Як Ніч і День» з Олесею Киричук. Більшість пісень написані упродовж 2016-2020 років, але є і давніші, наприклад, «Чому болиш?..» ще з далекого 1998-го. Більш ніж половина матеріалу вже була оприлюднена у якості синглів, але є і новинки, які стануть приємною несподіванкою для прихильників МЕРІ.

«Снайпери-Амури», як і попередні альбоми Віктора Винника і МЕРІ, достатньо різнопланові за змістом текстів і звучанням, хоча лірика в новій платівці переважатиме. Віктор Винник з цього приводу зауважує: «Напевно, це пов’язано з тим, що ми не молодіємо. Ну, і особисто я ні на хвилину не можу забутий той факт, що наша країна у війні, а це радості не додає…».

На підтримку альбому вже було відзнято шість відеокліпів, найближчим часом плануються нові зйомки. Також запланована серія концертів-презентацій нової роботи від Віктора Винника і МЕРІ.

Завантажити та послухати альбом можна за посиланням:


Soundcloud – https://soundcloud.com/merigroup2


iTunes – https://apple.co/2x86ffB


Google Play Music – https://bit.ly/MEPI_Snipers


Spotify – https://spoti.fi/2xgEvoP


Deezer –https://bit.ly/398Lcqi


Amazon – https://amzn.to/33wT57X


YouTube Music – https://bit.ly/2Uvq48n

Leopolis.news