logo
06/04
05/04
03/04
01/04
31/03
30/03
29/03
28/03
26/03
2 ...

Українські морпіхи вдосконалювали навички з надання першої меддопомоги (ВІДЕО)

22-03-2020451

Українські морпіхи вдосконалювали навички з надання першої меддопомоги (ВІДЕО)
Фото: принтскрин відео

Під час занять «штормові берети» відпрацьовували евакуацію пораненого з позиції в укриття, надання домедичної та першої медичної допомоги, а також подальшу евакуацію до пункту збору поранених та до медичного закладу.

Про це повідомляє офіційний сайт Міноборони.

Відповідно до легенди навчання, під час бою троє наших морпіхів отримали поранення різних ступенів важкості. Самостійно надати собі допомогу вони не могли, тож на їх порятунок вирушив медик підрозділу. Діставшись «300-ого», він одразу забирає з його рук зброю, аби уникнути непорозумінь з травмованою людиною у стресі. Перевіривши бійця на поранення, санінструктор зупиняє кровотечу та транспортує постраждалого до пункту сортування поранених.

Військовому надають першу медичну допомогу, стабілізують та готують до медевакуації. Саме такий алгоритм відпрацьовують бойові медики під час ротацій на схід, де їм часто доводиться застосовувати свої знання і вміння, проте, не зважаючи на досвід, вони регулярно тренуються діяти швидше та ефективніше.

«Золота година» – один з ключових термінів військової медицини, що означає час, за який пораненому бійцю необхідно надати кваліфіковану медичну допомогу і стабілізувати життєво важливі функції організму. Із кожною хвилиною, яка спливає, зменшується шанс постраждалого не тільки на ефективне лікування поранення, а і, власне, на виживання.

Leopolis.news