logo
23/03
19/03
10/03
11/12
09/12
05/12
01/12
29/11
27/11
21/11
19/11
31/10
30/10
2 ...

Максим Козицький: Дотримуйтеся особистої та інформаційної гігієни

23-03-2020446

Максим Козицький: Дотримуйтеся особистої та інформаційної гігієни
Фото: ЛОДА

Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців області користуватися та довіряти лише перевіреним джерелами інформації.

Про це йдеться на офіційному сайті ЛОДА.

«Постійно наголошую, що найгірший вірус - це паніка. Саме в паніці найкраще поширюються фейки і провокації. Прошу усіх мешканців Львівщини дотримуватись особистої і інформаційної гігієни. Львівська ОДА день і ніч робить все можливе. Наш пріоритет - люди, їх життя і здоров'я. Лікарні Львівщини активно забезпечуються новими апаратами ШВЛ, засобами захисту, необхідними медикаментами. Також тримається під контролем і продовольче забезпечення області», - наголошує голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Оновлені дані про кількість пацієнтів з підозрою на коронавірус кілька разів на день публікуємо на офіційному сайті Львівської ОДА за посиланням. 

Для зручності - усі інформаційні повідомлення публікуємо на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Закликаємо також користуватися інформацією, яку розміщує Міністерство охорони здоров’я України на офіційному сайті  та у соцмережах .

Для наших громадян, які на цей момент перебувають за кордоном, Міністерство закордонних справ України розробило пам’ятку, у якій можна знайти відповіді на найактуальніші запитання та контакти усіх необхідних служб.

«Не піддавайтеся впливу фейкових новин. Дезінформація - це потужний інструмент в руках наших ворогів», - додає Максим Козицький.

Leopolis.news