logo
06/04
03/04
02/04
01/04
31/03
30/03
27/03
26/03
2 ...

Науковці ЛНМУ імені Данила Галицького успішно працюють у міжнародному проекті

23-03-2020421

Науковці ЛНМУ імені Данила Галицького успішно працюють у міжнародному проекті
Фото: НМАПО

Співробітники кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького професор Роман Лесик, доценти Анна Крищишин та Данило Камінський у співпраці з французьким колегою, професором Філіпом Грельє долучилися до написання монографії «Azoles – Synthesis, Properties, Applications and Perspectives» («Азоли – синтез, властивості, застосування та перспективи»). 

Про це повідомляє відділ комунікації і промоції ЛНМУ з посиланням на інформацію фармацевтичного факультету університету.

20 березня був надрукований розділ «Thiazolidinone-related heterocyclic compounds as potential antitrypanosomal agents» («Тіазолідинон-споріднені гетероциклічні сполуки як потенційні антитрипаносомні агенти»). 

Робота є етапом розробки нових ліків для лікування трипаносомозів – інфекційних захворювань спричинених найпростішими з роду Трипаносома. Також розглядається можливість використання досліджуваних сполук для пошуку нових протиракових засобів та засобів для лікування лейшманіозів.

Незабаром монографія вийде з друку у видавництві IntechOpen, London, UK. Наразі ж її можна безкоштовно переглянути за посиланням.

Багаторічна співпраця вчених реалізується, зокрема, у межах спільної українсько-французької програми «Дніпро».

Leopolis.news