logo
30/09
29/09
2 ...

Ввезені в Україну лікарські засоби для боротьби з коронавірусом звільнили від оподаткування

24-03-2020 11:51862

Ввезені в Україну лікарські засоби для боротьби з коронавірусом звільнили від оподаткування
Фото: ілюстративне

З 22 березня по 17 червня звільнено від оподаткування ПДВ ввезені лікарські засоби для боротьби з пандемією коронавірусної хвороби (COVID-19).

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Львівській області.

«Тимчасово для здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України», – йдеться в повідомленні.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня затверджено перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Ця постанова діятиме з 22 березня по 17 червня.

Leopolis.news