logo
10/07
08/07
07/07
06/07
03/07
02/07
2 ...

Комедію «Мої думки тихі» від сьогодні можна переглянути онлайн

25-03-20204671

Комедію «Мої думки тихі» від сьогодні можна переглянути онлайн

З 25 березня комедію «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, в якій знялась Ірма Вітовська, можна переглянути онлайн – на сервісі інтернет-телебачення OLL.TV.

Про це повідомляє пресслужба «Артхаус трафік».

 

Стрічка Антоніо Лукіча мала з'явитися у легальному доступі наприкінці весни, проте у зв'язку з карантинними заходами було прийнято рішення влаштувати онлайн-прем'єру раніше. Автори заохочують залишатися вдома та підтримувати національний кінематограф домашніми легальними переглядами. 

Нагадаємо, комедія «Мої думки тихі» вийшла в широкий український прокат 16 січня 2020 року. Касові збори стрічки склали майже 10 млн гривень, у кінотеатрах її подивилося понад 108 тисяч глядачів.

«Наразі стрічка доступна для онлайн-перегляду тільки на території України, але ми працюємо над тим, щоб глядачі в багатьох країнах змогли подивитися його на локальних платформах», – коментує продюсер Алла Бєлая. 

За сюжетом, зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер із Києва Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима. У головних ролях – Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

«Мої думки тихі» – повнометражний дебют Антоніо Лукіча. Вперше фільм було показано на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де «Мої думки тихі» удостоїлись Спеціальної премії журі. Українська прем’єра відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський). Також режисер отримав нагороду національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у категорії «Відкриття року», яка відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, а Ірма Вітовська була нагороджена за найкращу жіночу роль. Наразі «Мої думки тихі» представлено у 9 номінаціях на цьогорічну Національну кінопремію «Золота Дзиґа». 

Leopolis.news