logo
30/09
29/09
2 ...

АМКУ покарав змовників на тендері від «Львіввугілля» на 1,7 млн грн

25-03-2020 14:01929

АМКУ покарав змовників на тендері від «Львіввугілля» на 1,7 млн грн
Фото: ілюстративне

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала компанії ТОВ «Група Профітрейд» і ТОВ «Інженерний центр ЮКОР» загалом на 136 тис. грн за узгоджену поведінку на тендері із закупівлі електродвигунів від ДП «Львіввугілля» вартістю 1,7 млн грн.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», відповідне рішення опублікували на сайті АМКУ 20 березня.

Про змову компаній у цій закупівлі видання написало ще в листопаді 2018 року. Власником фірми-переможця, «Групи Профітрейд», є Кирило Нестеренко. А фірма, яка вдавано конкурувала на торгах, ТОВ «Інженерний центр ЮКОР», на той час належала його тітці – Жанні Пунтус.

Після публікації новини юристи проекту «Тисни» (Bihus.info) надіслали звернення в АМКУ. Антимонопольники виявили, що документи створено на одному принтері та завантажено на сайт Prozorro з однієї IP-адреси з різницею в 13 хвилин. Окрім того, між фірмами існували господарські відносини – «Інформацій центр ЮКОР» надавав «Профітрейду» фінансові позики, а брата Кирила Нестеренка, Антона Нестеренка, зазначено працівником в обох компаніях.

Окрім штрафу в 68 тис. грн, компанія «Група Профітрейд», як і її конкурент – «Інженерний центр ЮКОР» – не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Leopolis.news