logo
30/09
29/09
2 ...

8-ма лікарня Львова придбає маски по 25 грн у підприємця, який хитрував на торгах

25-03-2020 14:341039

8-ма лікарня Львова придбає маски по 25 грн у підприємця, який хитрував на торгах
Фото: ілюстративне

КНП «8-ма міська клінічна лікарня міста Львова» підписала угоду з приватним підприємцем Миколою Паламарем на придбання медичних масок на загальну суму 100 тисяч гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів», посилаючись на дані порталу публічних закупівель Prozorro.

За договором, який уклали ще 18 березня, придбають 4 тисячі медичних масок, отже, вартість однієї становитиме 25 грн. За даними видання, це на сьогодні найвища ціна на медичні маски на тендерах у Львівській області.

Оскільки уряд спростив порядок закупівель товарів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу в Україні, до яких належать і медичні маски, договір уклали без конкурсу.

«Інші державні структури, які цими днями проводили аналогічні закупівлі, придбали маски дешевше. Прокуратура Львівської області придбала маски по 20 грн/шт. (угода від 23 березня), комунальне підприємство «Залізничнетеплоенерго» – по 19 грн/шт. (угода від 19 березня) , а Бродівська центральна районна лікарня за 10 грн/шт. (угода від 19 березня)», – зазначають журналісти видання.

«НГ. Львів» також акцентують, що приватний підприємець Микола Паламар також раніше продавав маски суттєво дешевше. Зокрема, 2 березня він уклав угоду з санаторієм «Трускавець» Служби безпеки України, за якою постачатиме їх значно дешевше  – по 70 копійок за маску.

Микола Паламар зареєстрований підприємцем у Львові. З початку 2019 року уклав 21 контракт на 450 тис. грн. 2014 року Антимонопольний комітет оштрафував Паламара за спотворення торгів. Підприємець разом із ТОВ «Медична фірма Авіцена» імітували конкуренцію на закупівлі медтоварів від Львівської обласної клінічної лікарні.

Нагадаємо, упродовж березня низка лікарень, оздоровчих закладів та лабораторій, а також правоохоронні органи у Львівській області замовляли одноразові медичні маски, вартість яких відрізняється у 2300%.

Leopolis.news