logo
06/04
05/04
03/04
02/04
01/04
2 ...

Центр легеневого здоров’я розірвав угоду на постачання тестів для виявлення коронавірусу

25-03-2020581

Центр легеневого здоров’я розірвав угоду на постачання тестів для виявлення коронавірусу
Фото: lunghealth.lviv.ua

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр розірвав договір з ТОВ «Мрія-Медікал» на постачання діагностичних наборів для визначення коронавірусу за 1,6 млн грн.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», на сайті електронних закупівель «Prozorro» замовник зазначив причину розірвання договору так: «термін поставки товару не відповідає нагальності потреби». Контактна особа центру Юрій Мороз зазначив, що тести планували поставити у квітні, тобто тоді, коли вони вже можуть бути і не потрібні.

При цьому в договорі від 18 березня замовник сам прописав, що термін поставки тестів є «не пізніше 14 днів з моменту заявки замовника». Юрій Мороз не захотів спілкуватися з журналістами «Наші гроші. Львів».

«Згідно з порталом Є-дата, жодних коштів постачальникові не заплатили, хоча повну оплату вказали на «Prozorro», – пише видання.

Згідно з договором, ТОВ «Мрія-Медікал» мало поставити 200 шт. Coronavirus (COVID-19/2019 NCOV) Real time multiplex RT-PCR KIT (для визначення 3 генів). Ціна за одиницю становила 8 тис. грн. Виробника тестів у договорі не вказали.

Крім цієї угоди, фірма підписала ще одну, також із Львівським регіональним фтизіопульмонологічним клінічним лікувально-діагностичним центром, на постачання одноразових захисних комбінезонів з капюшоном Dixion за 7,4 млн грн. Цей договір замовник не розірвав.

Leopolis.news