logo
06/04
2 ...

На Львівщині запустили інтернет-платформу «STOP COVID-19»

26-03-2020402

На Львівщині запустили інтернет-платформу «STOP COVID-19»

Львівська обласна рада спільно з ІТ компанією «SoftServe» розробила інтернет-платформу «STOP COVID-19» та запускає чатботів.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

За посиланням на інтернет-платформі «STOP COVID-19» мешканці області можуть дізнатися, куди звертатися в разі підозри на коронавірус. Також можна скористатися чатботами в Телеграмі та Вайбері. Перейти на них можна через сайт STOP COVID-19. Тут у розрізі населених пунктів подано координати медичних установ із зазначенням номерів телефонів лікарів, а також – карта з контактами лікарень області.

За словами розробників сайту, це благодійна ініціатива і за свою роботу вони не отримують грошей.

«Тільки-но з’явилася ідея створити інформаційний ресурс, який допоможе населенню в час епідемії коронавірусу, одразу наші спеціалісти спільно з працівниками облради взялися до втілення задуму. Фактично за п’ять днів ми розробили веб-додаток з базою даних лікарів та медичних установ області та два канали – Вайбер та Телеграм. Ще плануємо запустити WhatsApp», – зауважив старший віце-президент SoftServe, член правління фонду «Відкриті очі» Дмитро Іванов.

Своєю чергою голова ОДА Максим Козицький наголосив: «Запропонований мережевий інтернет-ресурс, на наше переконання, допоможе в профілактиці та боротьбі з поширенням небезпечного коронавірусу на Львівщині. А також дозволить знайти відповіді на найбільш поширені запитання».

На новому ресурсі можна знайти номер «гарячої лінії» протидії коронавірусу на Львівщині: 112, 15-80, 103. Крім того, на сайті стисло подано інформацію про симптоми коронавірусу, групи ризику, поширення захворювання та захисні заходи тощо.

Leopolis.news