logo
06/04
05/04
2 ...

На вул. Д. Апостола ремонтують відразу дві ділянки дороги

26-03-2020348

На вул. Д. Апостола ремонтують відразу дві ділянки дороги
Фото: ЛМР

У Львові триває капітальний ремонт вул. Д. Апостола, роботи проводять одразу на двох ділянках: на відрізку від вул. Курмановича до вул. Д. Апостола, 9а та на відрізку від Д. Апостола, 9а до вул. Північної.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради, посилаючись на ЛКП «Львівавтодор».

«На ділянці від вул. Курмановича до вул. Д. Апостола, 9а ремонтують ділянку вулиці довжиною 270 м. Вартість будівельних робіт 14,5 млн. грн. Замовник робіт ЛКП «Львівавтодор», виконавець – підрядна організація ТзОВ «НВК Шляхбуд». Проектом передбачено заміну дорожнього покриття, облаштування тротуарів, заміну усіх інженерних мереж, облаштування освітлення», – повідомив прессекретар ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

За його словами, роботи там розпочали у грудні минулого року. Станом на сьогодні повністю виконано роботи з укладання 15 м сталевого футляра для влаштування водопроводу через вул. Курмановича та виконують інженерно-геодезичні роботи.

«Щодо робіт на відрізку від вул. Д. Апостола, 9а до вул. Північної, то їх виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Довжина ділянки 888 м. Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 29,9 млн грн. Роботи тут розпочалися 13 січня цього року. Станом на зараз влаштовано водопровідні каналізаційні мережі. Також виконують розробку корита для влаштування шарів дорожнього одягу», – розповів Олексій Хміль.

Leopolis.news