logo
02/04
2 ...

Боротьба з коронавірусом: Закарпаття закриває дві траси на межі з Львівщиною та Франківщиною

26-03-2020867

Боротьба з коронавірусом: Закарпаття закриває дві траси на межі з Львівщиною та Франківщиною
Фото: з відкритих джерел

Починаючи з опівночі 26 на 27 березня і до 24 квітня Закарпаття припиняє рух транспорту двома перевалами на межі з Львівською та Івано-Франківською областями.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

За його словами, на час карантину на території Закарпатської області вводять обмежувальні заходи. Зокрема, зупинять роботу всіх ринків, за винятком великих продуктових оптових. Також призупиняють роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

Також обмежувальні заходи стосуватимуться руху автомобільного транспорту. Зокрема, призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) та Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст).

На Яблунецькому (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів) та Абранському перевалах (автодорога М-06 Київ-Чоп) рух буде дозволено. Проте там встановлять контрольно-пропускні пункти, на яких проводитимуть температурний скринінг тих, хто в'їжджає на територію області.

Нагадаємо, згідно з даними МОЗ, наразі у Закарпатській області не зареєстровано жодного хворого на коронавірус.

Leopolis.news