logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Нардепи подумують зібратись на позачергове засідання на стадіоні

27-03-20201394

Нардепи подумують зібратись на позачергове засідання на стадіоні

Глава комітету Ради з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець назвав ймовірні терміни і місце засідання парламенту.

Про це він сказав у коментарі «Сьогодні».

Лубинець зазначив, що парламент повинен проголосувати за зміни до державного бюджету на 2020 рік

Точної дати проведення позачергового засідання Верховної Ради ще немає, незважаючи на те, що обговорюється варіант зібратися народним депутатам 28 або 29 березня.

«Я дуже здивуюся, якщо на вечір п’ятниці народний депутат, глава одного з комітетів не знає, що позачергове засідання завтра. Я думаю, що це буде не завтра. Спочатку хтось припускав в неділю – теж малоймовірно. Але те, що його треба проводити, і те, що по його проведенню ведуться консультації, таке є», – сказав Дмитро Лубинець.

Також, за його словами, розглядався варіант проведення позачергового засідання у внутрішньому дворі ВР або навіть на стадіоні “Динамо”.

«В умовах ситуації пандемії коронавируса, на першому плані – здоров’я і життя наших людей . Може я для когось відкрию секрет, але народні депутати теж люди. І коли спікер ВР пропонує провести засідання на свіжому повітрі у внутрішньому дворі або на стадіоні, то логіка тільки одна, – подбати про здоров’я народних депутатів. Елементарно, щоб була відстань між робочим стільцем одного депутата і іншого не менше 1,5 м, а краще 2 м. Для того, щоб всіх нас розсадити, потрібна чимала площа. Тому, так, розглядаються різні варіанти. При цьому хотів би всім сказати, що неможливо провести засідання і голосування ВР онлайн. Це прямо суперечить Конституції. Все, що буде таким чином проголосовано, буде оскаржено в КС і скасовано», – підсумував Лубинець.

Leopolis.news