logo
30/05
28/05
26/05
25/05
24/05
20/05
18/05
17/05
15/05
14/05
2 ...

Уже і глава УПЦ визнав небезпеку корона вірусу та закликав паству поки не ходити до храмів

29-03-20201193

Уже і глава УПЦ визнав небезпеку корона вірусу та закликав паству поки не ходити до храмів

Глава УПЦ патріарх Кирил (Гундяєв) у своїй проповіді після Літургії в храмі Христа Спасителя, на яку зібралося лише кілька десятків людей, закликав не ходити поки у храми.

Про це повідомляє РІСУ.

«Утримайтеся від відвідування храмів. Я б ніколи цього не сказав, якби не дивний, святий приклад преподобної Марії Єгипетської», - сказав Патріарх Кирил (Гундяєв) сьогодні, 29 березня, у своїй проповіді після Літургії в храмі Христа Спасителя, на яку зібралося лише кілька десятків людей.

«Приклад Марії Єгипетської свідчить про те, що і без відвідування храму можна спастись», - заявив Патріарх Кирил.

Предстоятель РПЦ нарешті визнав, що існує «дуже велика загроза епідемії і навіть пандемії страшного вірусу», яка може торкнутися Росії. За його словами, росіяни ще не усвідомлюють повною мірою, що відбувається в Італії та інших країнах, які найбільше постраждали зараз від коронавірусної інфекції.

«Церква закликає ... прийняти на себе зобов'язання строго виконувати всі ті приписи, які сьогодні пропонуються санітарною владою Росії ... Давайте на себе покладемо подвиг не виходити з наших будинків, як взяла на себе подвиг Марія Єгипетська не виходити зі своєї пустелі, а адже їй теж хотілося пити», - підкреслив першоєрарх РПЦ.

Leopolis.news