logo
30/05
29/05
28/05
27/05
2 ...

Рада планує таки замінити голів МОЗ і Мінфіну, та призначити керівника Міненерго

30-03-2020487

Рада планує таки замінити голів МОЗ і Мінфіну, та призначити керівника Міненерго
Фото: Українська правда

Верховна Рада на позачерговому засіданні сьогодні, 30 березня, внести зміни до законодавства для боротьби з епідемією COVID-19 і своєї роботи на карантині, а також замінити трьох міністрів.

Про це повідомляє УП із посиланням на сайт парламенту.

Позачергове засідання Верховної Ради розпочнеться о 14-й – їх планується одразу два. На 11-ту ранку заплановано погоджувальну раду керівників парламенту, фракцій та груп.

Окрім змін до законодавства, депутати планують розглянути постанови про звільнення Ігоря Уманського з посади міністра і звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я, а натомість призначити міністром фінансів Сергія Марченка, а головою МОЗ – Максима Степанова.

Крім того, пропонується призначити Ольгу Буславець міністром енергетики та захисту довкілля.

Також у порядку денному Верховної Ради на понеділок:

- Проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби COVID-19 (3268);

- Проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням COVID-19 (3275);

- Проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо криміналізації вивезення (пересилання) через митний кордон України товарів протиепідемічного призначення (3271);

- Проєкт закону про внесення зміни до розділу XI «Перехідні положення» Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні та розгляду окремих питань під час судового провадження на період карантину (3276);

- Проєкт закону про внесення змін до закону «Про комітети Верховної Ради України» (3277);

- Проєкт постанови про внесення змін до постанови Верховної Ради «Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні» (3278).

Крім того, пропонується внести до порядку денного законопроєкт про внесення змін до держбюджету на 2020 рік (3279) і домовитися про скорочення терміну подачі альтернативних законопроектів до проекту закону «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (реєстраційний №3260).

Раніше, 29 березня, депутати фракції «Слуга народу» зустрічалися зі Степановим, Марченком та Буславець щодо можливих призначень.

Leopolis.news