logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

Цьогоріч у Братковичах добудують школу на 180 місць

01-04-2020453

Цьогоріч у Братковичах добудують школу на 180 місць
Фото: ЛОДА

Будівництво нової школи в с. Братковичі Городоцького району включено в урядову програму «Велике будівництво». Проєкт входить у п’ятірку закладів загальної середньої освіти області, будівництво яких планується завершити у 2020 році.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

З ДФРР на добудову цього об’єкту у 2020 році передбачено 23 млн 758 тис. грн, з обласного бюджету – 1 млн 700 тис. грн, з районного бюджету – 1 млн грн.

Новобудова на сьогодні – необхідність, оскільки народжуваність на території обслуговування цього закладу освіти щороку зростає. Відповідно до затвердженої мережі закладів освіти на 2019-2020 рік у Братковицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Городоцької районної ради навчається 170 учнів. Кількість учнів постійно збільшується.

Крім того, проект є актуальним для громади с. Братковичі, оскільки приміщення старої школи пристосоване, перебуває в аварійному стані, грибок пошкодив стіни і підлоги, відсутній спортивний зал, актовий зал. Котельня з газовим опаленням знаходиться в приміщенні закладу.

Приміщення школи знаходиться в трьох корпусах, два з яких надані в оренду сільською радою: один із класів розміщений в орендованому приміщенні, а також шкільна їдальня. У їдальню діти ходять через сільську дорогу в інший корпус. Основний корпус школи збудований у 1960 році на фундаменті, який стояв ще з 40-50-х років ХХ століття. 

В приміщенні школи знаходиться котельня з газовим опаленням, що суперечить відповідним нормам з охорони праці.

Підсумовуючи викладене вище, завершення будівництва нової школи в с. Братковичі в найкоротші терміни – вкрай важливо.

Leopolis.news