logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

Під час карантину для учнів музичних шкіл Львівщини проводять різноманітні челенджі

02-04-2020634

Під час карантину для учнів музичних шкіл Львівщини проводять різноманітні челенджі
Фото: central-ua.tv

Перед освітою Львівщини та мистецькою освітою, зокрема, з впровадженням карантину постали нові виклики та завдання налагодити процес навчання у дистанційній формі. Педагогічні колективи закладів початкової мистецької освіти напрацювали нові методи навчальної та методичної роботи, віднайшли нові засоби та форми роботи з учнями аби ті не тільки не втратили набутих знань і навичок, а й змогли отримати нові.

Про це інформують у пресслужбі ЛОДА.

«Викладачі інструментальних відділів проводять заняття, застосовуючи засоби комунікації мережі інтернет, а музично-теоретичних дисциплін освоюють додаток Google Classroom та формують групи для дистанційного навчання», - розповідає заступник директора департаменту Ірина Гаврилюк.

З метою підтримки та розвитку творчості учнів мистецьких, музичних, художніх та загальноосвітніх шкіл міста Львова та Львівської області, заохочення дітей до самостійної творчості та розмаїтого дозвілля на час карантину, учні мистецьких шкіл області беруть активну участь в онлайн конкурсі «Музичний карантин 2020» та «Малярський карантин 2020», темою якого є «Мрії під час карантину».

Також учасники духового оркестру «Львівські фанфари» дитячої школи мистецтв №5 м. Львова запросили всіх охочих приєднатися до челенджу «Залишайся вдома і грай». Відео музичного марафону можна переглянути за хештегом #Залишайсявдомаіграй за посиланням

Leopolis.news