logo
05/06
04/06
03/06
02/06
01/06
30/05
28/05
27/05
26/05
22/05
2 ...

На Львівщині дітям-сиротам організували сплав по Дністру (ФОТО)

03-06-2019186

На Львівщині дітям-сиротам організували сплав по Дністру (ФОТО)
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 3 червня, для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт організували сплав по ріці Дністер.

Про це інформують у прес-службі Львівської ОДА.

Заходи активного дозвілля для різних категорій дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах проводять уже вп’яте. Відтак, після інструктажу, діти вирушили у мандрівку по річці Дністер. Також в межах заходу президент турклубу «Манівці», основна діяльність якого спрямована на розвиток здорового суспільства та реалізацію соціальних проектів, Тарас Білошицький, провів для учасників сплаву лекцію «Безпека на воді».

 «Залучаючи дітей до здорового способу життя через активний туризм, ми виховуємо сильне та свідоме нове покоління. Я переконана, що такі наші зустрічі якнайкраще сприяють їх всебічному розвитку та дарують позитивні емоції, адже діти мають бути щасливими», - зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

Захід відбувся в межах реалізації програми з забезпечення активного дозвілля та відпочинку для дітей з малозабезпечених сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт упродовж 2018-2019 років. Загалом заплановано 14 виїздів.

«Ми максимально підтримуємо дітей, що опинилися у важких життєвих обставинах. Треба правильно організувати не тільки їх навчальний час, але слід і навчити дітей весело й розумно відпочивати, відновлювати сили», - зазначив  начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Організатори заходу - управління туризму та курортів, служба у справах дітей і департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації. Партнери проекту - агротуристичний кластер «ГорбоГори» та турклуб «Манівці».

Leopolis.news