logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

Набули чинності нові обмеження через пандемію коронавірусу

06-04-20201001

Набули чинності нові обмеження через пандемію коронавірусу

В Україні у понеділок, 6 квітня, набули чинності нові обмеження через пандемію нового коронавірусу.

Зокрема, заборонено з 6 квітня переміщення групою більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей). Також з 6 квітня забороняється перебувати у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

Крім того, забороняється відвідувати спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові чи прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності).

Забороняється перебувати на вулиці без документів, перебувати в громадських місцях дітям до 14 років без супроводу батьків.

Також не можна самовільно покидати місце обсервації чи ізоляції.  

Разом з тим уряд частково відновив певні види господарської діяльності. Зокрема, знову дозволили працювати закладам, які продають запчастини для транспортних засобів, свійську птицю, корми і садивний матеріал, засоби зв'язку та телекомунікацій. Також відновили функціонування всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

Текст відповідної постанови уже опублікували на сайті уряду.

В Україні станом на ранок, 6 квітня, підтверджено 1319 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Із них 38 померло, 28 людей уже одужали.

Leopolis.news