logo
27/05
26/05
25/05
24/05
22/05
2 ...

«Свобода» вигнала з партії керівника районного осередку на Львівщині за співпрацю з владою

08-04-2020626

«Свобода» вигнала з партії керівника районного осередку на Львівщині за співпрацю з владою

Колишнього голову Буського районного осередку ВО «Свобода» Богдана Гринишина було виключено з лав партії, як тільки стало відомо про його наміри посісти посаду в райдержадміністрації.

Інформація в ЗМІ про начебто його перебування в лавах ВО «Свобода» є неправдивою й має на меті дискредитувати партію, заявляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».  

Як повідомляється, на сайті однієї з інформагенцій було опубліковано матеріал про «призначення заступником голови Буської районної державної адміністрації члена ВО «Свобода» Богдана Гринишина». У матеріалі Богдана Гринишина названо «керівником районного осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Однак, як запевняють у «Свободі», це твердження не відповідає дійсності й спрямоване на дискредитацію ВО «Свобода».

«Як тільки ВО «Свобода» дізналася про наміри Богдана Гринишина стати першим заступником голови Буської РДА, відразу ж ухвалила рішення про виключення його з партії. На офіційному сайті ВО «Свобода» було опубліковано прес-реліз про його виключення. Водночас Гринишина зобов’язали скласти мандат депутата Буської районної ради, й відомо, що він написав заяву про складення депутатських повноважень. Тож ВО «Свобода» не несе за його дії жодної відповідальності», – йдеться у зверненні пресслужби.

Зазначимо, що Богдан Гринишин був головою Буської районної державної адміністрації з 04.2014 по 12.2014.

Leopolis.news