logo
04/06
03/06
02/06
2 ...

Секвестр бюджету не торкнеться Дорожнього фонду і Держфонду регіонального розвитку – Гетманцев

09-04-2020566

Секвестр бюджету не торкнеться Дорожнього фонду і Держфонду регіонального розвитку – Гетманцев
Фото: Lb.ua

Секвестр бюджету не торкнеться Дорожнього фонду і Держфонду регіонального розвитку. Кошти на культуру, Олімпіаду і Музей Майдану скоротять.

Про це в інтерв'ю LB.ua розповів глава Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики і депутат фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев.

«Насправді зараз складно прогнозувати, яким же буде падіння нашого ВВП. Будь-які макроекономічні прогнози з більшою або меншою ймовірністю ми можемо робити тільки на початку травня. На цей час ми не знаємо якими будуть цифри і показники падіння навіть приблизно... Недонадходження в бюджет в певному обсязі будуть. Для цього у нас вже розроблений Мінфіном законопроєкт про внесення змін до бюджету. Він передбачає скорочення витрат», - заявив він.

З його слів, в умовах кризи і пандемії коронавірусу немає необхідності виділяти кошти «на Олімпіаду, виставки, рекламу України як місця для туризму ... Ми обговорювали питання про недоцільність виділення коштів на Музей Майдану і інші музеї. Напевно, їх будівництво потрібно відкласти», додав він.

Але в той же час, за його словами, секвестр бюджету не торкнеться Дорожнього фонду, будівництва опорних шкіл, лікарень і дитячих садків у регіонах, що передбачено Держфондом регіонального розвитку.

Leopolis.news