logo
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
30/07
29/07
2 ...

У МОН розповіли, коли вчителі зможуть піти у відпустку

14-04-2020412

У МОН розповіли, коли вчителі зможуть піти у відпустку
Фото: Фото: sobor.com.ua

Учителі, які не будуть задіяні у процесі видачі документів про освіту випускникам шкіл, зможуть піти у відпустку за звичайним графіком.

Про це, під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020», сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, передає сайт osvita.ua.

За її словами, вчителі зможуть війти у відпустки після оформлення усієї необхідної документації, що пов'язана із традиційним завершенням навчального року.

«Зараз важко прогнозувати ситуацію, але якщо ми говоримо про те, що навчальний рік завершиться у традиційні дати, то учителі які не задіяні у видачі документів випускникам, можуть йти у відпустку після того, як оформлять необхідні документи, проведуть річне оцінювання учнів, закінчать оформлення шкільної документації», - сказала Мандзій.

Разом з тим вона наголосила, що учителі які братимуть участь у видачі випускникам документів про освіту мають пов'язати ці процеси: процес відпустки і процес оформлення документів випускникам.

Вона повідомила, що учителі зможуть оформити відпустки у межах структури навчального року, яка була затверджена кожною школою.

«Відпустки будуть точно», - наголосила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Leopolis.news