Кубок Словаччини, в якому мала брати участь збірна України U-18, перенесли на наступний рік

http://leopolis.news/post/20347/kubok-slovachchyny-v-yakomu-mala-braty-uchast-zbirna-ukrany-u-18-perenesly-na-nastupnyy-rik

27/04/2020

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Але через пандемію й вердикт Виконкому УЄФА про призупинення всіх футбольних заходів до додаткового рішення турнір у Словаччині в цей термін було скасовано. Організатори повідомили, що ювілейний, 30-й Кубок Словаччини відбудеться наступного року.

Цього ж року юнацька збірна України U-18, яку очолює Володимир Єзерський, візьме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2021 (U-19), поєдинки якого пройдуть у листопаді. Матчі відбудуться 10-го, 13-го й 16-го числа. Суперниками синьо-жовтих будуть команди Чорногорії, Білорусі та Ізраїлю (господар турніру). До еліт-раунду потраплять володарі двох перших місць у групах кваліфікаційного раунду і краща команда із числа тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першою та другою збірними.

Планується, що в останній день літа збірна України розпочне підготовку до двох виїзних товариських матчів проти болгарських однолітків (5-го й 7 вересня). А заключний збір перед кваліфікаційним раундом Євро підопічні Володимира Єзерського проведуть удома в період із 5-го по 13 жовтня, зігравши два контрольні поєдинки.

Leopolis.news