logo
24/01
23/01
22/01
20/01
19/01
18/01
2 ...

«Рух» відновив тренувальний процес (ФОТО)

12-05-2020 20:40671

«Рух» відновив тренувальний процес (ФОТО)
Фото: fcrukh.com

12 травня «жовто-чорні» провели перше повноцінне тренування після введення карантинних обмежень в Україні. Довгоочікуване заняття підопічні Юрія Бакалова провели на стадіоні Львівського національного аграрного університету, що у Дублянах неподалік Львова.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Рух».

Напередодні тренування усі футболісти, тренерський штаб та медико-адміністративний персонал пройшли поглиблене обстеження, здавши ПЛР-тести на COVID-19. Результати медогляду показали, що всі «рухівці» здорові і готові до відновлення загальнокомандних тренувань.

Нагадаємо, після повернення з Туреччини гравці «Руху» підтримували свою фізичну форму в індивідуальному режимі за спеціальною програмою, складеною тренерським штабом. Відтак, у вівторок, вперше за 55 днів з дня введення у дію карантину, львів’яни мали змогу вийти на футбольне поле разом з усіма партнерами по команді. Впродовж вимушеної самоізоляції футболісти встигли засумувати за футболом і з неабияким завзяттям виконували тренерські настанови.

Після невеличкої розминки гравці розділились на дві групи і зіграли в імпровізований квадрат, а згодом провели між собою двосторонню гру.

Попереду у команди Юрія Бакалова тривалий процес підготовки команди, в тому числі і фізичної та тактичної, до відновлення чемпіонату. Як зізнався нашому медіацентру головний тренер «Руху» Юрій Бакалов, команді знадобиться мінімум 3 тижні, аби привести себе в оптимальну форму після такої довгої паузи. Тішить, що перший крок до цього нарешті зроблено.

Leopolis.news