logo
07/07
06/07
02/07
01/07
26/06
24/06
23/06
22/06
17/06
16/06
2 ...

За юліанським календарем сьогодні вшановують великомученицю Ірину

18-05-2020346

За юліанським календарем сьогодні вшановують великомученицю Ірину
Фото: соцмережі

За релігійним календарем сьогодні, 18 травня, церква згадує великомученицю Ірину.

Свята Ірина, родом слов’янка, жила у другій половині I століття і була дочкою Ликинія, правителя міста Магеддона в Македонії. Ще в юності Ірина увірувала в Христа. Згідно з переказами, її хрестив апостол Тимофій, учень апостола Павла. Бажаючи присвятити своє життя Богові, свята Ірина відмовилася від заміжжя.

День ангела Ірини: значення імені

Ірина Ім’я Ірина давнє. Воно походить від назви давньогрецької богині Ейрени, що відповідає за мир і спокій. Саме слово “іриніс” перекладається, як “спокій, мир”. Вважається, що це ім’я володіє сильною енергетикою і наділяє володарку упевненістю, прагненням до незалежності, рішучістю і життєрадісним характером.

Якщо на життєвому шляху Ірини зустрічаються проблеми, вона вміє справлятися з ними завдяки вродженій чуйності, проникливості і націленості на позитивний результат. Ірини нерідко стають хорошими домогосподарками, у кар’єрі – домагаються значних успіхів. Вони вміють поєднувати спорт, кар’єру, освіту, роботу по дому. Часто серед Ірин зустрічаються високодуховні і цілеспрямовані особистості.

Дані взято з сайту «То є Львів».

Leopois.news