logo
12/07
11/07
2 ...

Місцевій владі треба дозволити відновлювати роботу громадського транспорту — Зеленський

18-05-2020171

Місцевій владі треба дозволити відновлювати роботу громадського транспорту — Зеленський
Фото: www.president.gov.ua

Владі на місцях потрібно дозволити відновлювати роботу громадського транспорту, щоб люди добирались на роботу, але за умови дотримання безпеки щодо коронавірусної інфекції.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, повідомляється на сайті глави держави.

«Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба дозволяти місцевій владі відкривати його там, де вони бачать можливість дотримання безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися. Головне – пам’ятати про безпеку», – зазначив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що уряд розглядає можливість запуску громадського транспорту під час чергового етапу послаблення карантину. Тим часом, очільник МОЗ України Максим Степанов наголосив, що наразі ситуація у восьми регіонах не відповідає критеріям, які дозволили б запускати там транспорт. Зокрема, проводиться мало тестувань. Однак становище там можна змінити впродовж тижня, зауважив він.

Leopolis.news