logo
03/06
02/06
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

У МОН пояснили, як після 9 класу вступити до закладів профтехосвіти в умовах карантину

21-05-2020122

У МОН пояснили, як після 9 класу вступити до закладів профтехосвіти в умовах карантину
Фото: Espreso.TV

Цьогорічна вступна кампанія до закладів профтехосвіти розпочнеться одразу після отримання документів про освіту учнями 9 класів. 

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" заявила тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій, передає ТСН.

«Ми звільнили від проведення ДПА (ред. - учнів 9 класу). Вступна кампанія до закладів профтехосвіти розпочнеться одразу після отримання документів про освіту учнями 9 класів. Вони зможуть подати документи (ред. - до закладів профтехосвіти). Приймальні комісії будуть працювати. В заклад профтехосвіти треба подати заяву і у випадку, коли є конкурс на певну робітничу спеціальність, будуть проведені додаткові вступні випробування», - пояснила Любомира Мандзій.

Чи будуть ці іспити проведені онлайн, чи у іншій формі, за словами в.о. міністра освіти поки говорити зарано, адже це буде орієнтовно у серпні і до того часу ситуація з коронавірусом ще може змінитися.

Нагадаємо, раніше у МОН назвали дати проведення ЗНО-2020. Так, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики, а завершиться 17 липня тестуванням з хімії. 

Leopolis.news