logo
07/07
06/07
03/07
02/07
01/07
30/06
29/06
26/06
2 ...

Українці зможуть користуватися цифровим паспортом у застосунку «Дія» для внутрішніх перельотів

22-05-2020225

Українці зможуть користуватися цифровим паспортом у застосунку «Дія» для внутрішніх перельотів
Фото: Укрінформ

Українці зможуть користуватися цифровим паспортом у додатку «Дія» для підтвердження своєї особи в аеропортах для внутрішніх перельотів.

Про це повідомляється у Telegram-каналі застосунку «Дія» Міністерства цифрової трансформації України, передає Укрінформ.

«Поки внутрішні авіарейси ще не відновилися, ми працюємо, щоб ви літали з "Дією". Цифровий паспорт у смартфоні підтвердить особу і не залишить шансів хвилюватися за забутий вдома документ», — йдеться у повідомленні.

У Мінцифри додали, що відомство обговорює технічні деталі такої функції зі службою авіаційної безпеки аеропорту «Бориспіль».

Як повідомлялося, бренд і концепцію додатку було представлено 27 вересня 2019 року в Києві. Саме тоді його анонсували як додаток і портал, який об'єднає в єдиному електронному вікні усі послуги, що надаються державою громадянам і бізнесу.

У грудні 2019 року тестовий доступ до додатка відкрили для 5 тисяч українців, які подали заявки.

Додаток «Дія» можна безкоштовно завантажити в App Store та Play Market. Ідентифікація користувачів відбувається за допомогою технології BankID через систему Національного банку та ПриватБанку.

«Дія» працює як при наявності інтернету, так і в офлайн режимі.

Leopolis.news